BUTYRATE INFUSION cps 1x30 ks
(76%)
BUTYRATE INFUSION cps 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok Butyrate Infusion je určený pre doplnenie butyrátu. Butyrát predstavuje elementárnu krátko reťazcovú mastnú kyselinu (SCFA). Je produkovaná hlavne baktériami fermentujúcimi vlákninu v čreve a jeho množstvo môže byť znížené pri nerovnováhe črevnej mikroflóry. Enterosolventná úprava chráni butyrát pred nízkym pH v žalúdku a zaisťuje jeho dopravenie do čreva.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o BUTYRATE INFUSION cps 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,97€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka BUTYRATE INFUSION cps 1x30 ks

Zoznam článkov


Komentáre

22/04/2020 18:08
Helena

Mne ho tiez doporucili v Alergoimun PO pri HIT a SIBO. Som o tom napisala v skupine na fb. Sibo a leaky gut a boli komentare, ze im velmi pomohol. H.

27/11/2019 13:46
Renata

Aj mne ho doporučila alergologička pri HIT.

14/08/2019 19:16
Milena

Dobrý večer Chcem sa opýtať či butyrate infusion sa môže užívať pri intolerancii na histamin? Ďakujem

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s BUTYRATE INFUSION cps 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy