Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Vhodný ako doplnok diéty pri ťažkostiach reumatického charakteru. Čaj pôsobí protizápalovo, tlmí bolesti kĺbov a svalov, zlepšuje metabolizmus kĺbov. Bylinný čaj s nezameniteľným puncom jedinečnosti a kvality vyrobený podľa pôvodnej receptúry Valdemara Grešíka. Zloženie: čierna baza plod, žihľava vňať, rumanček kvet, praslička vňať, túžobník vňať, pýr koreň, vŕba kôra, železník vňať, rimbaba vňať Príprava a dávkovanie: Jedna polievková lyžica sa zaleje ¼ l vriacej vody, nechá sa 15 minút v zakrytej nádobe odstáť a scedí sa. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pije sa 1-2 krát denne.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Čaj revmatin myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,80€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Čaj revmatin

Zoznam článkov

Čaj rooibos a jeho účinky

Čaj rooibos a jeho účinky

Rooibos je často označovaný ako "čaj nečaj" a pochádza z Afriky. Veľa odborníkov sa zhoduje, že to ani nie je čaj, ale napriek tomu mu všetci pripisujú zázračné účinky. Viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 16.05.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Čaj revmatin spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy