Čakanka obyčajná (koreň)
(90%)
Čakanka obyčajná (koreň)
babickinazahrada.sk2,04 €Do obchodu babickinazahrada.sk
pilulka.sk1,24 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk1,25 €Do obchodu lekarentriveze.sk
najlekaren.sk1,10 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk2,39 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Liečba ochorení pečene a žlčníka, zlepšenie vylučovania žlče, podpora vylučovania tráviacich štiav, zlepšenie motility čriev. Príprava: Odvar 5 minút variť, 1 kávová lyžička na 2 dl vody. Dávkovanie: vnútorne: 3 až 4 krát denne po 2 dl pred jedlom. Toxickosť (škodlivosť): Droga je i vo vyšších dávkach neškodná. Kontraindikácie: Nie sú známe. Ľudový názov rastliny: cigória, korenie sv. Petra Český názov rastliny: Čekanka obecná Anglický názov rastliny: Chycory (root) Latinský názov drogy: Cichorii radix Slovenský názov materskej rastliny a čeľade: Čakanka obyčajná, Čakankovité Latinský názov materskej rastliny a čeľade: Cichorium intybus L. Cichoriaceae Účinné látky v droge: inulin do 49 %, glykozid intybín 0,1 %, horčiny, triesloviny Európsky liekopis: nie Slovenský farmaceutický kódex: Cichorii radix (SFK 2007)

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Čakanka obyčajná (koreň) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,04€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Čakanka obyčajná (koreň)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Čakanka obyčajná (koreň) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy