Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
CARBOSORB tbl 320 mg 1x20 ks
(83.8%)
CARBOSORB tbl 320 mg 1x20 ks
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka.sk2,37 €Do obchodu pilulka.sk
drmax.sk3,19 €Do obchodu drmax.sk
lekarentriveze.sk2,46 €Do obchodu lekarentriveze.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Liek obsahuje aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užívajú dospelí a mladistv pri akútnej hnačke spôsobenej diétnou chybou, pri výskyte menej závažných črevných infekcií spôsobených vírusmi a baktériami, pri dráždivom tračníku, po porade s lekárom u akútnych otráv toxickými látkami.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o CARBOSORB tbl 320 mg 1x20 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,37€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka CARBOSORB tbl 320 mg 1x20 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s CARBOSORB tbl 320 mg 1x20 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy