CARBOTOX tbl 320 mg 1x20 ks
(81.6%)
CARBOTOX tbl 320 mg 1x20 ks
pilulka.sk2,37 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk2,71 €Do obchodu lekarentriveze.sk
drmax.sk2,59 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Indikácie: Carbotox tablety sú určené na liečbu dospelých, mladistvých a detí starších ako 3 roky. Bez porady s lekárom môžu prípravok krátkodobo (najviac 2 dni) užívať dospelí, vrátane tehotných a dojčiacich žien, a mladiství pri akútnych hnačkách spôsobených diétnou chybou a pri dráždivom tračníku. Deťom od 3 rokov sa môže prípravok podávať len po odporúčaní lekára. Tiež dospelí, ktorí trpia vredovým zápalom hrubého čreva, zápalom sliznice žalúdka a nadmerným rozkladom potravy v čreve, môžu prípravok používať len na odporúčanie lekára. Prípravok sa používa tiež pri diagnostickom vyšetrení žlčníka a žlčových ciest.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o CARBOTOX tbl 320 mg 1x20 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,37€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka CARBOTOX tbl 320 mg 1x20 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s CARBOTOX tbl 320 mg 1x20 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy