Zloženie, užívanie, účinky

Popis: BIO citrónový cukor Amylon vznikol v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom a je vyrobený v BIO kvalite. Je vyrobený z BIO trstinového cukru a zo sušenej citrónovej kôry v BIO kvalite. Vďaka tomu má sviežu citrónovú vôňu a chuť. Citrónový cukor slúži ako prísada na pečenie a používa sa pre zvýraznenie chuti kysnutých, trených či piškótových ciest. Môžete s ním ochutiť krémy, zmrzliny, dezerty, nápoje a je skvelý na polevy. Ochuťte vaše dezerty alebo spestrite pečenie BIO citrónovým cukrom Amylon, ktorý prevonia vašu kuchyňu a dodá múčnikom príjemný exotický citrónový nádych. Zloženie: BIO trstinový cukor, BIO sušená mletá citrónová kôra (2,5 %), citrónová aróma Použitie: Použite pri pečení - množstvo podľa jednotlivého receptu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Citrónový cukor BIO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 0,40€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Citrónový cukor BIO

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Citrónový cukor BIO spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy