Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Cviklový olej BIO  - špeciálny macerát (100% olej môže vyvolať očistnú reakciu, nevoľnosť, závrat, či žalúdočné kŕče, preto sa používa špeciálny macerát). Jedinečný produkt, ktorý nemá obdobu vo svete.   Cvikla má trochu zvláštnu chuť a nie každému môže byť po vôli. Má však toľko užitočných a zdraviu prospešných vitamínov a minerálov, že si ju musíte zamilovať.   Cvikla je zdrojom cenných látok. Obsahuje:- vlákninu - podporuje pravidelné vyprázdňovanie, znižuje cholesterol- vitamín E – pôsobí na celkovú regeneráciu organizmu, spomaľuje starnutie- meď, zinok- podporujú pevnosť nechtov a vlasov- draslík, horčík, vápnik - zabraňujú prekysleniu organizmu, majú blahodarný vplyv pri dne a zvýšenej hladine kyseliny močovej v krvi- kremík - je nevyhnutný pre pevnosť väzív a pružnosť ciev- železo – podieľa sa na krvotvorbe, pomáha pri anémii- kyselinu listovú – podieľa sa správnej funkcii kardiovaskulárneho systému, podporuje rast buniek a tkanív- jód, kobalt - odporúčajú sa pri odtučňovacích kúrach, ochorení pečene a obličiek- vitamíny skupiny B – uplatňujú sa pri látkovej premene- vitamín C -  je vhodným posilňovačom obranyschopnosti. Cvikla bola uznávaným liekom už v starovekom lekárstve, jej liečivé účinky sa využívajú:- pri problémoch s pečeňou a obličkami- v prevencii proti rakovine- pri nadváhe, je vhodná pri diétach aj odtučňovacích kúrach- uľahčuje liečbu chrípky a nachladnutia- zmierňuje infekcie dýchacích ciest- pomáha pri črevných a žalúdočných problémoch, predchádza zápche- zbavuje organizmus toxických látok- obsahuje rozpustné vlákniny, ktoré znižujú hladinu cholesterolu- znižuje tlak - šťava zmiešaná s medom sa užíva pri vysokom krvnom tlaku- lieči ekzémy. Skvelý tip proti anémii (málokrvnosť). Cvikla obsahuje všetky potrebné živiny na tvorbu krvi (železo, kremík, meď, kyselinu listovú, vitamíny C a B), preto je vhodná pri málokrvnosti (prejavuje sa celkovou únavou, vyčerpanosťou, závratmi). Vyskúšajte vypiť jednu až dve polievkové lyžice oleja z cvikly dvakrát denne pred jedlom. Výsledkom budete prekvapení.  Cviklový elixír zdravia "Keď som začala piť cviklový olej, jeho účinky som spozorovala už po dvoch týždňoch užívania," hovorí Beáta (50), ktorá trpí bolesťami chrbta a kĺbov, má niekoľko kilogramov navyše a ešte aj ďalšie problémy, o ktorých ani nechce hovoriť. "Lepšie sa mi vstávalo, nebola som už taká dolámaná a ustúpili mi aj bolesti chrbta. Celkovo som sa akosi lepšie cítila."     Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Zloženie: Cviklový olej BIO  - špeciálny macerát, olej lisovaný za studena zo semien Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa - podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Cviklový olej BIO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Cviklový olej BIO

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Cviklový olej BIO spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Makový olej

Makový olej
9,90 €