Ďatľový sirup
(79.8%)
Ďatľový sirup
babickinazahrada.sk3,54 €Do obchodu babickinazahrada.sk
pilulka.sk4,56 €Do obchodu pilulka.sk
gymbeam.sk2,35 €Do obchodu gymbeam.sk
zerex - neimportne lebo nema kategorie3,95 €Do obchodu zerex - neimportne lebo nema kategorie
prezdravie.sk3,70 €Do obchodu prezdravie.sk
najlekaren.sk30,40 €Do obchodu najlekaren.sk
bohatstvo-prirody.sk43,80 €Do obchodu bohatstvo-prirody.sk
drmax.sk3,39 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Ďatľový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje slinivku (pankreas). Datlový sirup na rozdiel od bežného cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu. Zloženie: bio ďatľoový sirup Použitie: Je určený k priamemu užitiu (na lyžičku 3x denne), pre rýchlu prípravu bylinného čaja, pre prípravu chladených osviežujúcich nápojov, prípravu miešaných nápojov, ochutenie ovocných šalátov, na ochutenie sladkých pokrmov. Môžeme ho použiť aj do cukroviniek, na pyré, polevy, do nápojov, vločiek atď. Slúži ako náhrada cukru, či medu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Ďatľový sirup myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,54€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Ďatľový sirup

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Ďatľový sirup spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Jabloňa

Jabloňa
15,50 €