Bylinný čaj Prostatin
(85.2%)
Bylinný čaj Prostatin

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Bylinný čaj so zložením napomáhajúcim správnej funkcii prostaty. Čaj určený pre mužov ako prevencia ochorení prostaty, bolestí a iných problémov s prostatou. Používa sa aj ako liečba pri pretrvavajúcich problémoch. Bylinný čaj s nezameniteľným puncom jedinečnosti a kvality vyrobený podľa pôvodnej receptúry Valdemara Grešíka. Zloženie: vres vňať, žihľava vňať, zlatobyľ vňať, stavikrv vňať, vŕbovka vňať, breza list, túžobník vňať, ihlica koreň, kapucínka semeno Dávkovanie: Jedna rovná polievková lyžica sa preleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pije se 1-2 x denne.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bylinný čaj Prostatin myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,80€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bylinný čaj Prostatin

Zoznam článkov

Čaj rooibos a jeho účinky

Čaj rooibos a jeho účinky

Rooibos je často označovaný ako "čaj nečaj" a pochádza z Afriky. Veľa odborníkov sa zhoduje, že to ani nie je čaj, ale napriek tomu mu všetci pripisujú zázračné účinky. Viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 16.05.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Bylinný čaj Prostatin spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy