Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Sirup z kvetov bazy čiernej vhodný pre diabetikov.  Sirup je sladený iba fruktózou. Sirup je vyrobený z čistých prírodných produktov bez konzervantov a umelých sladidiel, kombináciou tradičných maďarských receptúr a modernej technológie. Zloženie: fruktóza, voda, bazové kvety 10%, kyselina citrónová, prírodná aróma. Použitie: Vhodné  na priamu spotrebu riedené vodou v pomere 1:8, dá sa použiť aj ako ochucovadlo do jogurtov, kaší atď. Tip: Etikety sú ručne navrhnuté a maľované. Vďaka takémuto dekoratívnemu baleniu je sirup vhodný aj ako darček.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dia sirup bazový myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,16€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dia sirup bazový

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dia sirup bazový spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Jabloňa

Jabloňa
15,50 €