Dia sirup čučoriedkový
(80.4%)
Dia sirup čučoriedkový

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: DIA sirup čučoriedkový. Čučoriedky chránia pred voľnými radikálmi, čistia krv, dodávajú životnú energiu a omladzujú. Sirup je vhodný aj pre diabetikov. Je sladený iba fruktózou. Sirup je vyrobený z čistých prírodných produktov bez konzervantov a umelých sladidiel, kombináciou tradičných maďarských receptúr a modernej technológie. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Čučoriedka obyčajná     Normálny stav zraku Normálna činnosť cievnej sústavy Antioxidant Zloženie: fruktóza, voda, čučoriedková šťava 33% (z koncentrátu), kyselina citrónová, prírodná aróma. Použitie: Vhodné  na priamu spotrebu riedené vodou v pomere 1:8, dá sa použiť aj ako ochucovadlo do jogurtov, kaší atď. Tip: Etikety sú ručne navrhnuté a maľované. Vďaka takémuto dekoratívnemu baleniu je sirup vhodný aj ako darček.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dia sirup čučoriedkový myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,16€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dia sirup čučoriedkový

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dia sirup čučoriedkový spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy