Dimica OVSENÁ VLÁKNINA prášok 1x250 g
(81.2%)
Dimica OVSENÁ VLÁKNINA prášok 1x250 g
pilulka.sk2,52 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk3,09 €Do obchodu lekarentriveze.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok vláknina z ovsenného zrna. Ovos je obilnina, ktorá obsahuje betaglukány, antioxidanty, rastlinné steroly, proteíny a nenasýtené mastné kyseliny a je bohatý na vlákninu. Ovsená vláknina je bohatá na obsah vitamínov a minerálov, najmä vitamíny skupiny B a minerály horčík a vápnik. Betaglucan obsiahnutý v ovse je neškrobový polysacharid, ktorý v črevách zahusťuje potravu, tá je potom ťažšie rozložiteľná enzýmami, čo spôsobuje spomalenie celkového procesu trávenia, ktorého následkom je limitovanie pocitu hladu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dimica OVSENÁ VLÁKNINA prášok 1x250 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,52€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dimica OVSENÁ VLÁKNINA prášok 1x250 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dimica OVSENÁ VLÁKNINA prášok 1x250 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy