DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 200 g
(79%)
DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 200 g
pilulka.sk6,92 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk9,23 €Do obchodu lekarentriveze.sk
drmax.sk1,99 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 1x200 g Psyllium Dr. Popova zvyšuje denní spotřebu vlákniny, změkčuje stolici, zvětšuje její objem, a tím napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování - důležité při zácpě, hemoroidech, v těhotenství apod. Při konzumaci nalačno Psyllium Dr. Popova navozuje pocit nasycení - vhodné při redukčních dietách. Obsahuje rozpustnou vlákninu, která podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá také udržovat správnou hladinu cholesterolu. Výrobek je doplňkem stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 200 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,92€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 200 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s DR. POPOV PSYLLIUM rozpustná vláknina 200 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy