GAL Vitamín D3 4000 IU olejové kvapky 1x30 ml
(80.4%)
GAL Vitamín D3 4000 IU olejové kvapky 1x30 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok vo forme olejových kvapiek obsahuje účinné látky v prirodzenej forme - vitamín D3 pochádza z lanolínu (tuk z ovčej vlny). Rozpustený je v MCT oleji (triglyceridy so strene dlhými reťazcami) získanom z palmového a kokosového oleja s certifikátom RSPO (pochádzajúci z udržateľného hospodárstva "šetrného pre orangutany"). MCT olej podporuje efektívne vstrebávanie látok rozpustných v tukoch. Stabilitu zabezpečuje prírodný antioxidant - vitamín E so zmiešaných tokoferolov.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GAL Vitamín D3 4000 IU olejové kvapky 1x30 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,81€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GAL Vitamín D3 4000 IU olejové kvapky 1x30 ml

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GAL Vitamín D3 4000 IU olejové kvapky 1x30 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy