Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
GS Anxiolan 30 tbl
(82.6%)
GS Anxiolan 30 tbl
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka.sk6,29 €Do obchodu pilulka.sk
prezdravie.sk4,70 €Do obchodu prezdravie.sk
lieky24.sk5,15 €Do obchodu lieky24.sk

Zloženie, užívanie, účinky

GS Anxiolan tbl 1x30 ks Prípravok ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí. Obsahuje kombináciu extraktu valeriány lekárskej a ľubovníka bodkovaného, u ktorej bolo klinickou štúdiou (Müller D. et al. Phytomedicine. 2003; 10 Suppl 4:25-30.) preukázané, že pôsobí lepšie než extrakty použité samostatne. Navyše obsahuje horčík a vitamín B6 – látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú nervový systém.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GS Anxiolan 30 tbl myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GS Anxiolan 30 tbl

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GS Anxiolan 30 tbl spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy