GymBeam Digezyme 60 cps
(82.6%)
GymBeam Digezyme 60 cps

Zloženie, užívanie, účinky

GymBeam Digezyme 60 kaps Komplex 5 tráviacich enzýmov, ktoré podporujú zdravé trávenie a vstrebávanie živín zo stravy. DigeZyme® je komplex tráviacich enzýmov, ktoré nezodpovedajú len za stav tráviaceho traktu, ale aj za množstvo reakcií v organizme. tráviace enzýmy sú biologicky aktívne látky produkované žľazami tráviacej sústavy. Majú významnú úlohu v chemickom procese trávenia potravy- rozkladajú molekuly jedla (sacharidy, bielkoviny a tuky) na dostatočne malé jednotky (aminokyseliny, glukózu a mastné kyseliny), ktoré organizmus dokáže vstrebať.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GymBeam Digezyme 60 cps myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GymBeam Digezyme 60 cps

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GymBeam Digezyme 60 cps spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy