HYALFIT gél hrejivý bylinný gél s kys. hyalurónovou 1x150 ml
(82.6%)
HYALFIT gél hrejivý bylinný gél s kys. hyalurónovou 1x150 ml
7,55 €

Zloženie, užívanie, účinky

HYALFIT gél – masážny a upokojujúci prostriedok na svaly, väzivá a kĺby s chladivým účinkom, určený na rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu. Mentol v kombinácii s alkoholom prekrvuje, chladí a napomáha lepšiemu vstrebávaniu účinných látok. Prípravok obsahuje vyváženú kombináciu 3 bylín (Pagaštan konský, Kostihoj lekársky, Kadidlovník pílovitý – Boswellia serrata) s blahodárnym pôsobením na celý pohybový aparát. HYALFIT gél je navyše  obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá je prirodzenou súčasťou kĺbovej synoviálnej tekutiny.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o HYALFIT gél hrejivý bylinný gél s kys. hyalurónovou 1x150 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,55€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka HYALFIT gél hrejivý bylinný gél s kys. hyalurónovou 1x150 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s HYALFIT gél hrejivý bylinný gél s kys. hyalurónovou 1x150 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy