HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml
(77.8%)
HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml
pilulka.sk26,39 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk29,54 €Do obchodu lekarentriveze.sk
najlekaren.sk34,99 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk28,89 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml Vysoko účinný, fotostabilný systém filtrov UVA/UVB s krycím homogénnym filtrom novej generácie SunCat MTA poskytuje spoľahlivú ochranu proti spáleniu pokožky a chráni ju pred starnutím pod vplyvom pôsobenia slnečného žiarenia. Vytvára špecifický ochranný film na koži a tým poskytuje dlhodobejšiu ochranu pokožky pred slnečným žiarením pri minimálnej koncentrácii opaľovacieho krému. Ochrana v súvislosti so sadzbami SPF a SPA je oveľa vyššia ako sú bežné úrovne.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 26,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou 1x200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy