ImunoHelp - Joalis - ako posilniť imunitu
(79.6%)
ImunoHelp - Joalis - ako posilniť imunitu

Zloženie, užívanie, účinky

ImunoHelpPodpora imunityPreparát zlepšuje obranyschopnosť organizmu, detoxikuje telo od toxínov a je vhodnou prevenciou po dlhodobom užívaní antibiotík. Pomáha bielym krvinkám v boji proti vírusom a bakté zloženie:Lipa malolistá:Zmierňuje bolesti hlavy a migrénozné záchvatyJe prevenciou proti zápalovým ochoreniam ústnej dutinyPôsobí upokojujúcoRuža šípková:Zlepšuje odolnosť ciev a tepienStimuluje činnosť mozgu a srdcaPodporuje zdravý pohybový aparátBaza čierna:Má protizápalové účinkyVyužíva sa pri prechladnutí a chrípkeZmierňuje bolesti hlavyLaktózaMikrokryštalická celulózaKukuričný škrobPolydextrózaStearan horečnatý Množstvo: 100 žívanie:Odporúčané dávkovanie: dospelí 2-3 tablety denne. Použitie: tablety sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozplynúť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Skladovanie: skladujte na suchom, chladnom mieste, po otvorení spotrebujte najskôr do 3 mesiacov. Po každom použití obal dobre uzavrite. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ImunoHelp - Joalis - ako posilniť imunitu myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ImunoHelp - Joalis - ako posilniť imunitu

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s ImunoHelp - Joalis - ako posilniť imunitu spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy