Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Zhustená jablková bio šťava s univerzálnym využitím. Používa sa ako sladidlo. Do vody, čaju, kaší, jogurtov… Výborná pri rekonvalescencii. Vhodná ako doplnok racionálnej výživy, pre deti, tehotné ženy a alergikov. Zlepšuje trávenie, napomáha chudnutiu, prečisťuje organizmus a vyživuje telo organickými látkami. Ocenenie: Titul Biopotravina roka 2006 Použitie: V malých objemoch (do jedného litra) obdobne ako pri včelom mede, do čaju v ktorom nahradzuje citrón a sladidlo, na chlieb, do koláča. Výborný je jablkový mušt po zriedení s čistou vodou (1:10). Vo väčších objemoch vhodný pre potravinársky priemysel na výrobu detských výživ, muštov, jogurtov atď. Zloženie: 100% bio jablká, obsahuje prírodné kyseliny, jednoduché cukry, pektín, vitamíny, minerálny látky, prírodné kvasinky, bielkoviny a enzými, ktoré dodávajú výrobku organickú hodnotu. šina: min. 76%. Konzistencie medu. Nie je tepelne upravovaný, v raw kvalite, nepasterizovaný, bez pridania konzervačných látok a cukru. Skladujte po otvorení aj pri izbovej teplote alebo v chlade. V teple sa nekazí. Nemala by prísť do kontaktu so špinou alebo vodou, v tomto prípade sa pokazí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Jabloňa myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Jabloňa

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Jabloňa spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy