Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
KIWU WUKI Kotvičník zemný 120 cps
(78.6%)
KIWU WUKI Kotvičník zemný 120 cps
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka.sk16,18 €Do obchodu pilulka.sk
najlekaren.sk19,60 €Do obchodu najlekaren.sk
lekarentriveze.sk18,03 €Do obchodu lekarentriveze.sk

Zloženie, užívanie, účinky

KIWU WUKI Kotvičník zemný cps 1x120 ks Kotvičník zemný – 90% koncentrácia saponinov. U žien prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy a problémy s neplodnosťou. U mužov sa vyznačuje mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KIWU WUKI Kotvičník zemný 120 cps myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 16,18€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KIWU WUKI Kotvičník zemný 120 cps

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s KIWU WUKI Kotvičník zemný 120 cps spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy