KONSKÁ MASŤ HREJIVÁ 1x500 ml
(80.4%)
pilulka.sk 11,14 € Do obchodu pilulka.sk
drmax.sk 8,29 € Do obchodu drmax.sk
najlekaren.sk 7,14 € Do obchodu najlekaren.sk
prezdravie.sk 5,40 € Do obchodu prezdravie.sk
lekarentriveze.sk 6,90 € Do obchodu lekarentriveze.sk
lieky24.sk 3,20 € Do obchodu lieky24.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Konská masť je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám. Konská masť kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením extraktov z bylín. Vyvážený obsah aktívnych látok zaručuje široký a silný účinok. Hrejivá verzia Konskej masti pôsobí ako účinný preventívny prostriedok na prehriatie pohybového aparátu. Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KONSKÁ MASŤ HREJIVÁ 1x500 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,14€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KONSKÁ MASŤ HREJIVÁ 1x500 ml

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s KONSKÁ MASŤ HREJIVÁ 1x500 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy