KONSKÁ MASŤ S KONOPOU CHLADIVÁ 1x250 ml
(80.6%)
KONSKÁ MASŤ S KONOPOU CHLADIVÁ 1x250 ml
pilulka.sk8,62 €Do obchodu pilulka.sk
drmax.sk9,59 €Do obchodu drmax.sk
najlekaren.sk7,86 €Do obchodu najlekaren.sk
lekarentriveze.sk8,23 €Do obchodu lekarentriveze.sk
lieky24.sk7,90 €Do obchodu lieky24.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z konopného oleja a 25 druhov bylín. Konská masť s konopou je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám. Konopný olej a niektoré z bylinných extraktov obsahujú látky, o ktorých je známe, že uľavujú pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbtice a pomáhajú pri ťažkostiach spojených s reumatickými stavmi, zápalmi šliach a pri ischiatických ťažkostiach. Konská masť s konopou kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením extraktov z bylín. Vyvážený obsah aktívnych látok zaručuje široký a silný účinok.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KONSKÁ MASŤ S KONOPOU CHLADIVÁ 1x250 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 8,62€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KONSKÁ MASŤ S KONOPOU CHLADIVÁ 1x250 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s KONSKÁ MASŤ S KONOPOU CHLADIVÁ 1x250 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy