Levanduľový olej BIO 250ml exsp. 30.3.2019
(82%)
Levanduľový olej BIO 250ml exsp. 30.3.2019

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Levanduľový olej - pri vnútornom užívaní slúži na zmiernenie nespavosti, vnútorného nepokoja, depresie, napätia a únavy, nervového napätia, znižuje stres, používa sa ako upokojujúci olej pre zápalové ochorenie kože, akné, dermatitídu, ekzém, lupienku, plienkové vyrážky a vredy. Je vynikajúcim prostriedkom prvej pomoci na popáleniny a zabraňuje tvoreniu jaziev. Je tiež veľmi účinný pri liečbe po bodnutí hmyzom. Olej sa používa na zmiernenie infekcie horných dýchacích ciest. Levanduľový olej je dobre známym a pozoruhodne účinným liekom pri bolestiach hlavy alebo závratoch, dokonca je účinný pri mdlobách alebo ako prvá pomoc liečby šoku.   Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Levanduľa lekárska (Lavandula angustifolia)     Normálne trávenie Spánok Relaxácia Zloženie/ Ingredients:  BIO macerát so slnečnicovým olejom Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa - podľa chuti a množstva jedla,   vonkajšie použitie - podľa potreby. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. 

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Levanduľový olej BIO 250ml exsp. 30.3.2019 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 19,44€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Levanduľový olej BIO 250ml exsp. 30.3.2019

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Levanduľový olej BIO 250ml exsp. 30.3.2019 spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Makový olej

Makový olej
9,90 €