Olej z vlašských orechov BIO
(79.6%)
Olej z vlašských orechov BIO
babickinazahrada.sk9,00 €Do obchodu babickinazahrada.sk
pilulka.sk9,56 €Do obchodu pilulka.sk
herbatica.sk6,99 €Do obchodu herbatica.sk
zerex - neimportne lebo nema kategorie7,95 €Do obchodu zerex - neimportne lebo nema kategorie
altevita.sk5,55 €Do obchodu altevita.sk
prezdravie.sk6,70 €Do obchodu prezdravie.sk
najlekaren.sk8,68 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk8,49 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Olej z jadier vlašského orecha je vysoko kvalitný olej. Jadrá tak trochu pripomínajú mozog a mozgu tiež skutočne prospievajú. Majú vysokú energetickú hodnotu - až 650kcal v 100 gramoch. Obsahujú mnoho tzv. zdravého tuku, sú zdrojom bielkovín, vitamínu E, B1, B6, soli kyseliny listovej, minerálov ako je selén, fosfor, horčík, sodík. Vďaka tomuto zloženiu môžu pôsobiť výborne na odbúravanie cholesterolu, proti kôrnateniu tepien, vysokému krvnému tlaku. Olej je taktiež zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré môžu pôsobiť proti vzniku arterosklerózy. V studenej kuchyni sa používa do sladkých jedál a k ochuteniu šalátov. Olej z jadier vlašského orecha BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.  Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. 

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Olej z vlašských orechov BIO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Olej z vlašských orechov BIO

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Olej z vlašských orechov BIO spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Makový olej

Makový olej
9,90 €