Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter
(84.2%)
Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter
pilulka.sk76,19 €Do obchodu pilulka.sk
gymbeam.sk42,50 €Do obchodu gymbeam.sk
najlekaren.sk39,85 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk66,29 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter Serious Mass je kvalitný gainer na budovanie svalovej hmoty, jej objemu a sily. Každá dávka Serious Mass obsahuje 1250 kalórii, 250 g komplexných sacharidov, 50 g kvalitných bielkovín - srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý a vaječný albumín. Pre optimalizáciu každého silového tréningu bol do tohto produktu pridaný aj glutamín, kreatín, Inositol a kompletný vitamínový a minerálový profil - 25 vitamínov a minerálov. So Serious Mass nemáte čo stratiť, môžete len získať.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 76,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g chocolate peanut butter spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy