Plachta do detskej postieľky, 60x120cm, rôzne farby biela
(75.6%)
Plachta do detskej postieľky, 60x120cm, rôzne farby biela
1,00 €

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Slnečnicové semená sa dajú pridať do akéhokoľvek jedla. Pridajte si ich do teplých i studených cereálnych raňajok alebo do jogurtu. Môžete ich pridať do nátierok na chleba, do cesta celozrnných koláčov i chleba. Hodia sa výborne do šalátov, cestovín, zeleninových zmesí, do jedál pripravených rýchlym opražením, alebo len tak pre zdravé maškrtenie. Môžu byť vhodnou súčasťou rôznych zmesí sušeného ovocia a orieškov.  Zloženie: slnečnicové semená bio Slnečnicové semienko je najlepším zdrojom vitamínov E a B1. Použitie: Do cereálií, jogurtu, nátierok, na prípravu chleba a pod. Dávkovanie: použite vhodné množstvo podľa potreby.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Plachta do detskej postieľky, 60x120cm, rôzne farby biela myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Plachta do detskej postieľky, 60x120cm, rôzne farby biela

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Plachta do detskej postieľky, 60x120cm, rôzne farby biela spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy