Prírodné lízatko, rôzne druhy brusnicové
(80%)
Prírodné lízatko, rôzne druhy brusnicové

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Jačmeň Green Future je výživový doplnok. Obsahuje aktívne enzýmy, chlorofyl a ďalšie živiny. Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov. Je to sušený extrakt z listov mladého jačmeňa. Odšťavovanie listov a sušenie šťavy prebieha za studena vďaka čomu si prášok zachová obsah aktívnych enzýmov, chlorofylu a ďalších živín. Prášok z jačmeňa je zdrojom vitamínu K, ktorý prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EU : Mleté mladé výhonky jačmeňa    Celkové tonikum vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja Zloženie: 100% extrakt z listov mladého jačmeňa v prášku. Odporúčané dávkovanie: Dospelý: 1 čajová lyžička 2x denne minimálne 20 minút pred jedlom. Dávku rozmiešajte v 150-200 ml vlažnej neperlivej vody a vypite. Deti od 3 rokov: ½ čajovej lyžičky 1x denne. Pre zlepšenie vstrebávania v tukoch rozpustných vitamínov A, E a K odporúčame pridať do vody pred vymiešaním nápoja pár kvapiek olivového oleja. UPOZORNENIE: Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky prípravku. Ako náhradu pestrej stravy. V prípade užívania liekov na zníženie zrážanlivosti krvi, najmä warfarínu. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Prírodné lízatko, rôzne druhy brusnicové myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 26,20€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Prírodné lízatko, rôzne druhy brusnicové

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Prírodné lízatko, rôzne druhy brusnicové spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Spirulina

Spirulina
26,20 €