Prírodný trstinový cukor
(82.8%)
Prírodný trstinový cukor

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Tento typ cukru je sypký kryštál svetlohnedej farby. Má príjemnú nevtieravú chuť a medovú vôňu. Vďaka zvyškovej melase ľahko zvýrazňuje pôvodnú chuť pokrmov. Je to zdravšia a chutnejšia náhrada bieleho repného cukru. Vďaka zvyškovej trstinovej melase obsahuje prírodný cukor dôležité minerálne látky ako vápnik, horčík, draslík a železo. Cukor obsahuje stopové množstvá aj ďalších minerálov: zinku, chrómu  a pod. Zloženie: prírodný trstinový cukor Použitie: Je výborný do domácich limonád, miešaných nápojov, koláčov a zákuskov. Používame ho po lyžičkách k zvýrazneniu chuti jablkovej štrúdle a koláčov, do kompótov, k marinovaniu mäsa s pálivou marinádou alebo so sójovou omáčkou, k zvýrazneniu chuti rajčinových omáčok na cestoviny a pálivých zmesí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Prírodný trstinový cukor myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,60€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Prírodný trstinový cukor

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Prírodný trstinový cukor spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy