Psorisan - tinktúra na problematickú pokožku SV4
(81.4%)
Psorisan - tinktúra na problematickú pokožku SV4

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Psorisan SV4: Zmiešaná tinktúra s obsahom bylinných extraktov pre intenzívnu starostlivosť o kožu. Pre udržiavanie zdravej kože je dôležité zbaviť telo odpadových a toxických látok, ktorých nadbytok v tele sa negatívne prejavuje rôznymi poruchami vrátane lupienky. Psorisan je preto primárne určený pre prečistenie vnútorných orgánov, najmä čriev, pečene a žlčníka. Lopúch stimuluje vylučovacie a sterilizačné funkcie organizmu, pomáha čistiť krv, pôsobí dezinfekčne. Pomáha udržiavať zdravú a sviežu pokožku, zvyšuje odolnosť organizmu. Smilax obsahuje steroidné saponíny, podporuje vylučovací systém, prispieva k prečisteniu a detoxikácii pečene. Ďatelina je vynikajúcim prostriedkom pri kožných problémoch, spolu so šišakom sa vďaka výrazným detoxikačným účinkom tradične používajú pre podporu kvality problematickej kože. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Lopúch väčší (Arctium lappa, koreň, olejový výťažok)   Prečistenie krvi Zloženie: výťažok z bylín lopúch väčší, smilax lekársky, ďatelina lúčna, šišak bajkalský, 40% alkohol Dávkovanie: Po pretrepaní 25 kvapiek 3x denne. UPOZORNENIE: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Psorisan - tinktúra na problematickú pokožku SV4 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Psorisan - tinktúra na problematickú pokožku SV4

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Psorisan - tinktúra na problematickú pokožku SV4 spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy