Repíková masť
(81%)
Repíková masť

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Chráni, ukľudňuje a regeneruje suchú a podráždenú pokožku, pôsobí priaznivo na pokožku a tiež na drobné kožné problémy. Použitie: masť je vhodná na suchú a podráždenú pokožku Zloženie: nesolená bravčová masť, včelí vosk, vákuovo zahustený extrakt z repíka lekárskeho, levanduľová silica, vitamín E Ingredients: Adeps Suillus, Cera Flava, Agrimonia eupatoria, Lavandula Angustifolia, Tocopheryl Acetate Pozn.: Masti nie sú vyrábané zo škvarenej bravčovej masti, ktorá môže dráždiť pokožku, ale z masti extrahovanej vodnou parou. Bylinná zložka je tvorená extraktom pripraveným vakuovým odparovaním, ktoré zabezpečuje vysoký obsah účinných látok a ohľaduplnosť pri spracovaní. Masti sú konzervované iba prírodnými silicami.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Repíková masť myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Repíková masť

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Repíková masť spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy