Rybí olej Omega-3 HP natural
(77.6%)
Rybí olej Omega-3 HP natural

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: OMEGA-3 HP natural. Vysoko purifikovaný prírodný rybí olej zbavený zápachu, bez príchute, čistý. Vysoko purifikovaný rybí olej z arktických tresiek je excelentným zdrojom dennej potreby omega-3 mastných kyselín v prirodzených koncentráciách. Obsahuje až 40% omega-3 v prirodzenej, ľahko vsterbateľnej triglyceridovej forme = vo forme prírodného rybieho tuku. Najvyšší stupeň čistoty HP výrazne prevyšuje normy na obsah toxických prímesí stanovené v  Európskom liekopise. Vysoko čistený olej je vhodný na dlhodobé denné užívanie bez rizika kumulácie škodlivých látok. Účinky: Rybí olej chráni srdce, cievy, mozog, posilňuje imunitu, pôsobí protizápalovo, obmedzuje nadmernú zrážanlivosť krvi, čim pomáha udržiavať "čisté cievy", pôsobí preventívne proti vzniku arterosklerózy a žilovej trombózy. Zmierňuje alergické reakcie, atopické ekzémy. Olej je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách. Absolútna čistota čerstvosť a neutrálna chuť predurčujú olej na použitie ako prídavok do studenej kuchyne, dresingov, zeleninových šalátov.  Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Kyselina dokosahexaenová (DHA) Prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat do 12 mesiacov veku. Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju očí plodu v tele matky a dojčiat vyživovaných materským mliekom. Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju mozgu plodu v tele matky a dojčiat vyživovaných materským mliekom. Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu Prispieva k udržaniu dobrého zraku Prispieva k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi Zloženie: Vysoko purifikovaný rybí olej získaný z celých severských tresiek a sardiniek. Bez aditív, bez konzervantov, čistý. 5ml (4,6g) obsahuje: Omega-3 mastné kyseliny:    EPA: 874mg,  DHA: 598mg,  ALA: 368mg    minimálny celkový obsah omega-3: 1840mg Odporúčané dávkovanie: Dospelí:  preventívne 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne s jedlom, pri ochoreniach polievkovú lyžicu (5ml) denne. Deti do 1 roka: ak sú dojčené, stačí ak užíva matka, po ukončení dojčenia 10-15 kvapiek do mlieka alebo pokrmu. Deti od 1 roka: 1/2 kávovej lyžičky (1,0ml) denne. Deti od 3 rokov: 1 kávovú lyžičku (2,0ml) denne. Deti od 6 rokov: 1 čajovú lyžičku (2,5ml). Užívať 1-krát denne spolu s jedlom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Rybí olej Omega-3 HP natural myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,92€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Rybí olej Omega-3 HP natural

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Rybí olej Omega-3 HP natural spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Makový olej

Makový olej
9,90 €