Rybí olej + vitamín D
(84.6%)
Rybí olej + vitamín D

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Vysoko purifikovaný olej z treščej pečene je excelentným prírodným zdrojom vitamínov A a D a omega-3 mastných kyselín. "Zimná omega-3" Olej z treščej pečene je vhodný na užívanie najmä počas zimného obdobia, keď sa nevytvára dostatok vitamínu D v pokožke pôsobením slnka. Obsahuje 22% omega-3 v prirodzenej, ľahko vsterbateľnej triglyceridovej forme - vo forme prírodného tuku. Garantovaný obsah vitamínu D: 100 oleja poskytuje účinnú prevenciu a liečbu osteoporózy, prevenciu rakoviny a autoimunitných ochorení. Olej je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách, neutálnej chuti, vhodný na priame užívanie alebo ako prídavok do studených jedál. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Kyselina dokosahexaenová (DHA) Prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat do 12 mesiacov veku. Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju očí plodu v tele matky a dojčiat vyživovaných materským mliekom. Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju mozgu plodu v tele matky a dojčiat vyživovaných materským mliekom. Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu Prispieva k udržaniu dobrého zraku Prispieva k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl acetát)           Prispieva k normálnemu metabolizmu železa Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc Prispieva k udržaniu zdravej pokožky Prispieva k udržaniu dobrého zraku Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému Podieľa sa na procese špecializácie buniek   Vitamín D (cholekalciferol)     Je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí Prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému Podieľa sa na procese delenia buniek Zloženie: Vysoko purifikovaný rybí olej z treščej pečene. Bez aditív, bez konzervantov, čistý, prírodný. 1 polievková lyžica (5g) obsahuje: EPA: 350mg, DHA: 400mg, vitamín A: 5000 , vitamín D: 500 Užívanie: Dospelí preventívne 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne s jedlom, pri ochoreniach polievkovú lyžicu (5ml) denne. Deti do 3 rokov: len na základe odporúčania pediatra. Deti od 3 rokov 1/2 kávovej lyžičky (1,0ml) denne. Deti od 6 rokov 1 čajovú lyžičku (2,5ml). Užívať 1-krát denne spolu s jedlom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Rybí olej + vitamín D myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Rybí olej + vitamín D

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Rybí olej + vitamín D spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Makový olej

Makový olej
9,90 €