Sézamové semienko lúpané BIO
(84.6%)
Sézamové semienko lúpané BIO
babickinazahrada.sk1,20 €Do obchodu babickinazahrada.sk
prezdravie.sk1,60 €Do obchodu prezdravie.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Sezam lúpaný patrí k nesmierne zdravým prírodným produktom. Dá sa o nich povedať, že patrí k najzdravším semienkam vôbec.  Účinky: bohatý zdroj vitamínov a minerálov dodávajú cenné aminokyseliny obsahujú nenasýtené mastné kyseliny skvelo chutia samostatne vhodne doplnia studenú i teplú kuchyňu Zloženie: 100% Bio Sezamové semienko lúpané Použitie: Sezamové semienka sú vďaka svojej chuti a jemnej orieškovej aróme výborné pre priamu konzumáciu. Chutne taktiež dopĺňajú najrôznejšie šaláty, varené pokrmy, pečivo i strúhanku pri obaľovaní mäsa.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sézamové semienko lúpané BIO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1,20€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sézamové semienko lúpané BIO

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Sézamové semienko lúpané BIO spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy