Snap The Moment Fotodeka Rosy White / Biela 1 ks
(83.6%)
Snap The Moment Fotodeka Rosy White / Biela 1 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Fotodeka Snap The Moment Rosy White / Biela Tá najmilšia deka pre vaše bábätko. Obojstranná fotografická deka rastie s vašim bábätkom. Perfektne poslúži pre dokumentovanie jeho veku - stačí zakrúžkovať deň, mesiac alebo rok pomocou bavlnených pásikov, položiť drobca na deku a cvaknúť. Pastelové farby s jemnými vzormi pôsobia príjemne a sú ideálnym podkladom pre fotenie. Deka je vyrobená z mäkkej bavlny, má antibakteriálny povrch a dieťaťu tak prináša maximálne pohodlie. S obľubou ju bude používať až do predškolského veku. Originálny dar do výbavy čerstvých rodičov!

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Snap The Moment Fotodeka Rosy White / Biela 1 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 34,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Snap The Moment Fotodeka Rosy White / Biela 1 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Snap The Moment Fotodeka Rosy White / Biela 1 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy