Sonnentor Bio Chai - ohnivý rooibos 36g dvojkomorový
(81.2%)
Sonnentor Bio Chai - ohnivý rooibos 36g dvojkomorový
3,10 €

Zloženie, užívanie, účinky

BIO Chai - ohnivý rooibos Chuť a životný štýl Indie. Všetky zmesi CHAI sú vytvorené na základe klasických receptúr CHAI korenených čajov za použitia kardamonu, zázvoru, škorice, klinčekov, feniklu alebo anízu. Pitie Chai je nielen v Indii viac ako pitie čaju. Je to rituál - vychutnať a užiť si pokoj. tomu tiež napomáhajú krásne etikety s pôvabnými ilustráciami, ktoré vás pozývajú vychutnať si každý okamih, relaxovať a odpočinúť si. zloženie: Rooibos bio 43%, zázvor bio, škorica - Cassia bio, fenikel bio, kakaové šupky bio, kardamón bio 6%, klinček bio, badián bio, pomarančová kôra bio, nevädza kvet bio Obsah: 36g Návod na prípravu: Čajový sáčok na šálku (cca 250ml), prelejte vriacou vodou a nechajte 7-10 minút lúhovať. Skladovať v suchu a chlade.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sonnentor Bio Chai - ohnivý rooibos 36g dvojkomorový myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,10€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sonnentor Bio Chai - ohnivý rooibos 36g dvojkomorový

Zoznam článkov

Čaj rooibos a jeho účinky

Čaj rooibos a jeho účinky

Rooibos je často označovaný ako "čaj nečaj" a pochádza z Afriky. Veľa odborníkov sa zhoduje, že to ani nie je čaj, ale napriek tomu mu všetci pripisujú zázračné účinky. Viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 16.05.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Sonnentor Bio Chai - ohnivý rooibos 36g dvojkomorový spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy