Sport Premium Energy 390g pomaranč
(81.2%)
Sport Premium Energy 390g pomaranč
pilulka.sk25,10 €Do obchodu pilulka.sk
protein.sk73,90 €Do obchodu protein.sk
drmax.sk26,99 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Sport Premium Energy 390g pomaranč Premium Energy vďaka MET/FLEX technológii optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať predovšetkým „tukové“ zdroje energie. Telo sa tým pádom učí inteligentne šetriť zásoby glykogénu (svalového aj pečeňového), ktoré si športovec dokáže ušetriť a využiť ich pri najnáročnejších fázach fyzického výkonu. Výnimočnosť prémiového produktu je v podpore vrcholového výkonu nielen na tréningu, ale hlavne v náročnom preteku – súťaži, povolaniach, či dokonca pri chudnutí nadbytočných zásob podkožného alebo viscelárneho tuku a vytvorenie priaznivej metabolickej podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sport Premium Energy 390g pomaranč myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 25,10€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sport Premium Energy 390g pomaranč

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Sport Premium Energy 390g pomaranč spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy