Topnatur psyllium vláknina 300g
(78.6%)
Topnatur psyllium vláknina 300g
pilulka.sk5,00 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk5,48 €Do obchodu lekarentriveze.sk
najlekaren.sk3,62 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk2,19 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

topnatur PSYLLIUM VLÁKNINA krabica prášok 1x300 g Psyllium od spoločnosti TOPNATUR je jediné psyllium na trhu sterilizované parou. Táto šetrná metóda spracovania zaisťuje nielen zníženie množstva nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré sa v psylliu prirodzene vyskytujú ale i rozsiahlu inaktiváciu enzýmov. Výsledkom je produkt vysokej hygienickej kvality. Psyllium nakupujeme priamo v Indii v spolupráci s firmou Probiotics International Ltd. z Veľkej Británie a vďaka tejto spolupráci máme záruku najlepšej ceny i najvyššej kvality.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Topnatur psyllium vláknina 300g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Topnatur psyllium vláknina 300g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Topnatur psyllium vláknina 300g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy