Trstinová melasa nesírená BIO
(82.8%)
Trstinová melasa nesírená BIO

Zloženie, užívanie, účinky

Popis : Prírodný extrémne bohatý produkt výborný ako dochucovadlo pre orientálnu kuchyňu. Je bohatá na vitamíny a minerály a má nižší obsah cukru. Obsahuje vitamíny skupiny B, vápnik, horčík a železo. Vápnik je dôležitý pre správnu funkciu pohybového ústrojenstva. Železo je dôležité pre tvorbu krviniek a hemoglobínu. Horčík má vplyv na celkovú energiu organizmu. Pomáha potláčať únavu a vyčerpanie. Trstinová melasaje skvelým výživový doplnkom, ktorý podporuje prirodzené funkcie organizmu. Zloženie: bio trstinová melasa. Trstinová melasa BIO dávkovanie: 2-3 krát denne 2 čajové lyžičky.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Trstinová melasa nesírená BIO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,60€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Trstinová melasa nesírená BIO

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Trstinová melasa nesírená BIO spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy