VIRDE SOĽNÁ MASŤ 1x200 ml
(77.6%)
VIRDE SOĽNÁ MASŤ 1x200 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Soľná premasťujúca masť s dlhodobejším pôsobením pre intenzívnu starostlivosť o suchú, ztvrdnutú a popraskanú pokožku. Je vyrobená s použitím prírodnej, silno mineralizovanej vody pôvodom z treťohorného mora - tzv. jódobrómovej solanky, ktorá sa čerpá z hĺbky 500-1000 m a obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík spolu s ďalšími minerálmi vo forme chloridov, bromidov a jodidov. Komplex minerálov hydratuje pokožku, pomáha jej udržovať pružnosť a svieži vzhľad, odďaluje jej starnutie. Zjemňuje, zmäkčuje a zvláčňuje tvrdú, suchú a svrbivú kožu. Podporuje revitalizačné procesy v koži, urýchľuje zacelenie drobných prasklín či odierok, blahodarne pôsobí pri ekzémoch, lupienke, akné a popáleninách. Osvedčuje sa i použitie pri problematickej a citlivej pokožke, masť výborne premasťuje, dobre sa roztiera, dlho udržuje vláčnosť, možno ju použiť i na noc.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o VIRDE SOĽNÁ MASŤ 1x200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,15€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka VIRDE SOĽNÁ MASŤ 1x200 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s VIRDE SOĽNÁ MASŤ 1x200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy