Yes!organic Feel Good Organic acacia fiber 380 g
(87%)
Yes!organic Feel Good Organic acacia fiber 380 g

Zloženie, užívanie, účinky

FEEL GOOD Organic acacia fiber Akáciová vláknina sa získava z kôry stromu Akácie (Acacia seyal), ktorá rastie v africkej púšti Sahel. Pri je spracovaní sa používajú mechanické metódy. Výsledkom je čistý, nezmenený prírodný produkt v organickej kvalite, ktorý obsahuje viac ako 80% rozpustnej vlákniny. Akáciová vláknina s postupným uvoľňovaním FEEL GOOD je účinným prostriedkom starostlivosti o zdravie tráviaceho traktu, ktorý je sídlom až 80% imunitného systému nášho organizmu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Yes!organic Feel Good Organic acacia fiber 380 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 42,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Yes!organic Feel Good Organic acacia fiber 380 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Yes!organic Feel Good Organic acacia fiber 380 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy