Naši redaktori

 Stanislava Havrilová

Moje záľuby sa vždy točili okolo kreatívnych činností a jazyka. Bavilo ma kresliť, maľovať, písať a učiť sa cudzie jazyky. Aj to ma doviedlo k štúdiu prekladateľstva a tlmočníctva a následne ku copywritingu. Okrem iného sa zaujímam aj o zdravý životný štýl, výživu a osobnostný rozvoj. O týchto témach nielen rada píšem, ale sa v nich aj neustále vzdelávam. Učenie je predsa celoživotná cesta. :)

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného dňa, zlý či dobrý, vám do života môže priniesť niečo nové a urobiť deň výnimočným. Neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred je mojim životným mottom a motiváciou. To platí aj pri písaní. Písanie je mojim hobby, do ktorého dávam kúsok seba. Písanie na rôzne témy od zaujímavostí, faktov, trendov, marketingových textov, SEO článkov až po spravodajstvo. Čaro slova a písma je neobmedzené a okrem emócie ponúka aj bezhraničné vedomosti. Každým článkom sa preto snažím obohatiť ako seba, tak i samotného čitateľa, ktorému ponúkam jedinečný a osobitý obsah.

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu akéhokoľvek druhu. Rada sa vzdelávam a prijímam nové informácie, vyhľadávam výzvy a nikdy sa nevzdávam.

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký text musí nejako vyzerať. A tiež o tom, že forma je dôležitá prinajmenšom rovnako ako obsah. Ako vášnivá čitateľka zase dokážem veľa čítať nielen v riadkoch, ale aj medzi nimi. A to, čo sa tak dozviem, som schopná tlmočiť iným. Ako veľká pedantka si dávam záležať na detailoch, takže spodné úvodzovky jednoducho nemôžu byť tvorené dvomi čiarkami. Zbožňujem svojho psa, detektívky a pravidelne športujem.

Jaro Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na písaní ma najviac baví to, že každá téma sa dá spracovať rôznymi spôsobmi a to dáva priestor mojej, niekedy až príliš veľkej, kreativite. Čo sa týka môjho života, tak študujem na vysokej škole v Trnave, kde bývam na internáte a preto som si vskutku obľúbil večerný spoločenský život s kamarátmi. Ak momentálne nepíšem alebo sa nezabávam, tak si s radosťou sadnem k televízoru a pozriem si dobrý futbal.

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy pôsobím už desať rokov. Začínala som vo vlastnom grafickom štúdiu, kde som mala na starosti marketing, textovanie webov a rôznych propagačných materiálov. Prvé články som začala písať v roku 2010, kedy som vystriedala pozície ako hovorkyňa, PR manažérka alebo marketingová manažérka. V súčasnosti pracujem ako freelancer pre reklamnú agentúru, kde mám na starosti PR a SocialMedia manažment. Veľmi rada píšem texty na rôznu tému. Keď je téma pre mňa nová, tak sa teším, lebo sa naučím niečo nové. Do článkov sa snažím vždy vložiť pridanú hodnotu a zadosťučinením je pre mňa spokojný klient. Vo voľnom čase chodím rada po kopcoch, stretávam sa s kamarátmi a čítam. Mám rada cestoviny, víno, kávu a pukance :-)

Lucia Kunkelová

Už od malička sa zaujímam o účinky rôznych byliniek a prírodných preparátov na náš organizmus. Miesto klasickej liečby vždy najskôr siahnem po tej prírodnej. Už niekoľko rokov testujem zahraničné či domáce značky prírodnej kozmetiky a liečivých olejov, preto sa rada podelím o svoje skúsenosti a poznatky.

Mediálny priestor

Vyrábate alebo predávate prírodnú kozmetiku, výživový doplnok alebo čokoľvek, čo by podporilo zdravie našich čitateľov? Dajte im o sebe vedieť! Napíšte nám a poradíme vám vhodnú stratégiu pre vaše zviditeľnenie sa na webe nasezdravie.sk.

Michal Toma

Odmalička ma bavilo rozoberať a skladať rôzne prístroje a zisťovať, ako fungujú. Podobne dokážem rozobrať na súčiastky aj informácie a vyrobiť z nich ucelený text, ktorý vám pomôže zorientovať sa v naoko zložitom svete techniky či zdravého životného štýlu. Vo voľnom čase píšem blog o pive, ktorý je malým oknom do sveta stoviek chutí, vôní a zážitkov, aké nám pivo ponúka.

Nina Vráblová

Interiérový dizajn, beletria, zdravý životný štýl a elektronická hudba sú mojou srdcovou záležitosťou. Spoločne ma doviedli k písaniu, i keď na prvý pohľad navzájom nesúvisia. Písanie článkov sa postupne zaradilo k tomu, čo ma baví a vystihuje. V mojich záľubách nájde miesto tiež sledovanie psycho thrillerov, rovnako ako nutnosť opäť vlastniť ďalší pár topánok. Len zriedka by ste ma videli neusmiatu, no keď som hladná, nie je nervóznejší človek ako ja ...okrem chlapov :-)

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj účinnú prevenciu. Čítajte a budete mať výborný prehľad!

Tlačové správy

Máte pripravenú zaujímavú tlačovú správu, ktorá by potešila našich čitateľov? Neváhajte a zašlite nám ju mailom!

Viktória Hartmannová

Milujem prírodu so všetkým, čo v nej rastie a žije. Som vyštudovaná učiteľka pre najmenších drobcov, ktorú však zlákalo písanie, zvieratá a život uprostred lesa. O všetkom, čo sa dozviem, naučím a čo zistím sa s vami prostredníctvom mojich textov rada podelím.