Allga San Mobil kosodrevinový chladivý gél 100 ml
(82.6%)
Allga San Mobil kosodrevinový chladivý gél 100 ml

Zloženie, užívanie, účinky

uvoľňujúci gél určený na ošetrenie a starostlivosť o šiju, chrbát a nohy chladivý a jemný k pokožke vhodný pri zvýšenom preťažení svalov vhodný po športových aktivitách rýchle sa vstrebáva, nemastí obsahuje kosodrevinový olej, extrakt z arniky, vitamín E, etanol a mentol Spôsob použitiaGél aplikujte v primeranom množstve, roztrite a masírujte opotrebované miesta na tele. Vhodné aplikovať po namáhavom pracovnom dni, alebo po športovej činnosti príjemným a osviežujúcim kosodrevinovým gélom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Allga San Mobil kosodrevinový chladivý gél 100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Allga San Mobil kosodrevinový chladivý gél 100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Allga San Mobil kosodrevinový chladivý gél 100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy