Dettol mydlo, antibakteriálny gél, obrúsky aj dezinfekčný sprej

Značka Dettol je lídrom v oblasti ochrany pred mikróbmi. Prostredníctvom lepšej hygieny pomáha chrániť zdravie rodín po celom svete. Svoje produkty zameriava predovšetkým na osobnú hygienu. Jej charakteristickými produktmi sú najmä dezinfekčné prípravky, dávkovače mydiel, antibakteriálne gély a mydlá, a to pre dospelých i deti.

Dettol prípravky na osobnú hygienu

Dettol na slovenský trh dodáva firma Reckitt Benckiser, spol. s r.o. Ide o svetovú spoločnosť, ktorá sa venuje predaju v 180 krajinách. Je jednotkou na trhu v kategóriách prostriedkov pre domácnosť aj v oblasti starostlivosti o zdravie a osobnú hygienu. Okrem značky Dettol jej portfólio zahŕňajú napr. Airwick, Calgon, Cilit, Durex, Finish, Nurofen, Strepsils, Vanish a iné.

Dobrý výber produktov Dettol nájdete v ✅ online lekárni Dr. Max. Pri nákupe nad 9,90 eura máte dopravu zadarmo.

Dezinfekčné prípravky Dettol

Dettol dezinfekčné produkty pomáhajú predchádzať najrôznejším chorobám spojeným s baktériami a nedostatočnou hygienou. Vďaka svojej kvalite a účinnosti sú označované ako jedny z najdôveryhodnejších ochrancov zdravia. Sortiment značky Dettol je hodnotený ako spoľahlivý, produkty je možné používať na všetky typy pokožky.

Dettol tekuté mydlá

Detoll si za svoj cieľ kladie zabezpečenie dostatočnej prevencie šírenia chorôb, ktoré vznikajú vplyvom baktérií na rukách človeka, na tele, bielizni či rôznych povrchoch. Spolupráca s partnerom Save The Children umožňuje rozšíriť oblasť pôsobenia aj na detskú populáciu. Ide o organizáciu zaoberajúcu sa podporou detí a novorodencov po celom svete.

Sortiment Dettol

Antiseptický roztok Dettol sa začal prvýkrát používať v nemocniciach pred viac ako 80 rokmi, pričom slúžil ako dezinfekcia kože počas chirurgických zákrokov. Využívaný bol tiež na ochranu matiek pred chorobami po pôrode. V súčasnosti je ponuka Dettol výrobkov široko zastúpená a obohatená o ďalšie druhy dezinfekčných prípravkov. Pri značke Dettol cena spadá do ekonomicky výhodnej kategórie.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 05.05.2019
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový dizajn, beletria, zdravý životný štýl a elektronická hudba sú mojou srdcovou záležitosťou. Spoločne ma doviedli k písaniu, i keď na...


Komentáre

31/05/2019 14:06
Jožino

Používam viacero výrobkov tejto značky a zatiaľ som spokojný. Vyhovuje mi antibakteriálny gél, ktorý nedráždi pokožku a pekne vonia, a aloe vera mydlo, ktoré je jemné k pokožke a tiež príjemne vonia.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Colostrum Advance na imunitu, vlasy, ekzémy aj alergie - recenzia Colostrum Advance na imunitu, vlasy, ekzémy aj alergie - recenzia

Colostrum je potrebné nielen pre novorodencov, ale je to aj účinný výživový doplnok pre dospelých. O jeho zložení, účinkoch, dávkovaní i cene sa dozviete v článku.

Čo na bolesť hrdla pri prehĺtaní u detí a dospelých? Antibiotický sprej alebo kloktadlo Čo na bolesť hrdla pri prehĺtaní u detí a dospelých? Antibiotický sprej alebo kloktadlo

Pripravili sme si pre vás užitočný článok, v ktorom vás oboznámime s rôznymi druhmi kašľa, čo ich spôsobuje a aká je liečba u dospelých, detí alebo tehotných žien.

Najlepšie vitamíny pre deti z lekárne? Aj prírodné sú kvalitné Najlepšie vitamíny pre deti z lekárne? Aj prírodné sú kvalitné

V článku vám objasníme, s čím jednotlivé doplnky deťom pomôžu, aké sú skúsenosti s ich užívaním a aká je ich približná cena. Predstavíme  vám aj 3 najobľúbenejšie vitamínové doplnky pre...