Dr. Müller MÜLLEROVE PASTILKY SO ZÁZVOROM (zahriatie) 24 ks
(81.2%)
Dr. Müller MÜLLEROVE PASTILKY SO ZÁZVOROM (zahriatie) 24 ks
3,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok Müllerove pastilky® so zázvorom a vitamínom C. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. napomáha dezinfikovať ústnu dutinu odporúča sa aj pri problémoch a nevoľnosti pri cestovaní Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v množstve 1 pastilka niekoľkokrát denne. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Dospelí každé 3 – 4 hodiny 1 pastilku, max. 6 pastiliek denne rozpustiť v ústach, deti 10 – 15 rokov max. 5 pastiliek denne, deti 3 – 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy max. 3 pastilky denne. Upozornenie:  Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča užívanie prípravku konzultovať s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Odkladajte mimo dosahu detí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dr. Müller MÜLLEROVE PASTILKY SO ZÁZVOROM (zahriatie) 24 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dr. Müller MÜLLEROVE PASTILKY SO ZÁZVOROM (zahriatie) 24 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dr. Müller MÜLLEROVE PASTILKY SO ZÁZVOROM (zahriatie) 24 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy