EVELINE PLATINUM&COLLAGEN WRINKLE REDUCING SERUM DAY&NIGHT 1x18ml
(86%)
EVELINE PLATINUM&COLLAGEN WRINKLE REDUCING SERUM DAY&NIGHT 1x18ml

Zloženie, užívanie, účinky

Platinum & Collagen omladzujúce sérum - platinový zábal Luxusné omladzujúce sérum s mikročiastočkami platiny a kolagénom, zamerané na účinné znižovanie vrások, poskytuje viditeľné spevnenie, zlepšenie kontúr tváre, vyhladenie pokožky aj hlbokých vrások. Vzhľadom na obsah intenzívne pôsobiacich aktívnych zložiek, stimuluje proces obnovy buniek a vypnutie pokožky ANTI-AGE. Platinové kolagénové sérum: zvyšuje hustotu a napätie pokožky, vypĺňa vrásky zvnútra, posilňuje kolagénové a elastínové vlákna, zlepšuje mikroreliéf a elasticitu epidermis.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o EVELINE PLATINUM&COLLAGEN WRINKLE REDUCING SERUM DAY&NIGHT 1x18ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka EVELINE PLATINUM&COLLAGEN WRINKLE REDUCING SERUM DAY&NIGHT 1x18ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s EVELINE PLATINUM&COLLAGEN WRINKLE REDUCING SERUM DAY&NIGHT 1x18ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy