Fresubin Jucy DRINK príchuť čerešňová 4x200 ml (800 ml)
(78.4%)
Fresubin Jucy DRINK príchuť čerešňová 4x200 ml (800 ml)
7,05 €

Zloženie, užívanie, účinky

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Vysokokalorická (1,5 kcal/ml) džúsová výživa na popíjanie, bez tuku, vlákniny, lepku a klinicky bez laktózy. K diétnemu režimu pacientov pri súčasnej alebo hroziacej podvýžive, najmä pri zvýšenej potrebe bielkovín a energie a/alebo pri nedostatočnom vstrebávaní tukov. Spôsob použitiaDávkovanie: Na doplnkovú výživu 2 – 3 fľaše/deň. Pred použitím premiešať. Popíjať pomaly! Najlepšie chutí vychladený. Dôležité upozornenie: Používať len pod dohľadom lekára. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 1 rok. Uchovávanie: Uchovávajte pri izbovej teplote. Otvorené fľaše uchovávať max. 24 v chladničke.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Fresubin Jucy DRINK príchuť čerešňová 4x200 ml (800 ml) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,05€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Fresubin Jucy DRINK príchuť čerešňová 4x200 ml (800 ml)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Fresubin Jucy DRINK príchuť čerešňová 4x200 ml (800 ml) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy