Garnier BOTANIC THERAPY RICINUS OIL BALZAM 200 ml
(82.2%)
Garnier BOTANIC THERAPY RICINUS OIL BALZAM 200 ml
2,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Po rokoch hľadania tých najlepších prírodných ingrediencií prichádza značka Garnier s novým radom produktov starostlivosti o vlasy – Botanic Therapy. Rad je inšpirovaný botanikou, jednou z najstarších prírodných vied, zaoberajúcou sa rôznymi druhmi rastlín. Všetky produkty z tohto radu obsahujú špeciálne vybrané účinné prírodné zložky, vyživujúce oleje a výťažky z rastlín, kvetov a plodov, ktoré sú spracované tak, aby si zachovali svoje blahodarné vlastnosti. Ich vzájomným prepojením bolo vytvorených 7 jedinečných receptúr radu Botanic Therapy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Garnier BOTANIC THERAPY RICINUS OIL BALZAM 200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Garnier BOTANIC THERAPY RICINUS OIL BALZAM 200 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Garnier BOTANIC THERAPY RICINUS OIL BALZAM 200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy