JACK N´JILL Prírodná detská zubná pasta s príchuťou JAHODA + BIO zubná kefka ZAJKO, 1x1 set
(83.8%)
JACK N´JILL Prírodná detská zubná pasta s príchuťou JAHODA + BIO zubná kefka ZAJKO, 1x1 set
7,59 €

Zloženie, užívanie, účinky

Prírodná zubná pasta Jahoda a Detská zubná kefka Zajko – extra mäkká. Prírodná zubná pasta s certifikovanou organickou príchuťou JAHODA obsahuje iba prírodné zložky, je hypoalergénna, 100% bezpečná pre malé deti aj pri prehltnutí. Neobsahuje SLS - Sodium Lauryl Sulfat, cukor, fluoridy ani pridané farbivá. VEGAN. Kefka je vyrobená z kukuričného škrobu a má mäkké nylonové štetinky, vojde sa do malých detských ručičiek, vhodná už od prvých zúbkov, bez BPA a ôsob použitiaPred a po použití kefku dôkladne umyť. Aplikovať malé množstvo (za hrášok) prírodnej zubnej pasty na kefku. Zúbky čistiť minimálnym tlakom a krúživými pohybmi 2x denne. Kefku sa odporúča meniť každých 6-8 týždňov, alebo aj skôr, ak sa zničí. Kefka nemôže byť sterilizovaná horúcou vodou ani v mikrovlnke. Štetinky nechať vysušiť za prístupu vzduchu. Nepoužívať bez dozoru dospelých. Nežuť ani nehrýzť.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o JACK N´JILL Prírodná detská zubná pasta s príchuťou JAHODA + BIO zubná kefka ZAJKO, 1x1 set myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,59€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka JACK N´JILL Prírodná detská zubná pasta s príchuťou JAHODA + BIO zubná kefka ZAJKO, 1x1 set

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s JACK N´JILL Prírodná detská zubná pasta s príchuťou JAHODA + BIO zubná kefka ZAJKO, 1x1 set spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy