Johnson's Detský púder 1x100 g
(82.4%)
Johnson's Detský púder 1x100 g

Zloženie, užívanie, účinky

Detský púder je určený na dennú toaletu dojčiat a malých detí vytvára na pokožke príjemný ochranný film, absorbuje vlhkosť kožných záhybov a upokojuje lokálne podráždenie pokožky, určený na zapareniny alebo na prevenciu ich vzniku, upokojuje sčervenanie a prejavy podráždenia, vyrobený z mastenca s vysokou absorpčnou schopnosťou, odporúča sa použiť po dôkladnej hygiene (po umývaní a okupaní). Spôsob použitiaPúder nasypte na ruky a potom nimi jemne prechádzajte po miestach, ktoré sa môžu dieťatku zapariť – krk, podpazušie a zadoček. Odporúča sa aplikovať pri prebaľovaní alebo po večernej hygiene a kúpaní. Upozornenie: Odporúča sa nesypať priamo na kožu dieťatka. Uchovávajte v dostatočnej vzialenosti od nosa a úst dieťaťa. Vdýchnutie môže spôsobiť dýchacie problémy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Po použití pevne uzatvorte.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Johnson's Detský púder 1x100 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Johnson's Detský púder 1x100 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Johnson's Detský púder 1x100 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy